O firmie

O firmie

13

od 1914r.

TRZASKOWSKI Ślusarstwo – solidni jak stal

Nasza firma działa z sukcesami już od ponad 40 lat. Łączymy to, co najlepsze w firmach rodzinnych i dużych przedsiębiorstwach – mamy dostęp do najlepszych maszyn, a nasze szeregi zasilają wybitny fachowcy, a przy tym wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów i przyjazną atmosferą. Udowadniamy, że najwyższa jakość usług, profesjonalizm i terminowość mogą iść w parze z partnerskimi relacjami.

lat na rynku w Polsce

lat na rynku
w Polsce

Najwyższy poziom usług

Najwyższy
poziom usług

Rzetelność oraz terminowość

Rzetelność
oraz terminowość

Jakość wykonania

Jakość
wykonania

Jak to wszystko się zaczęło?

Firmę TRZSKOWSKI Ślusarstwo stworzył  Trzaskowski, który dzięki swoim umiejętnościom, profesjonalizmowi i determinacji zbudował prężnie działające przedsiębiorstwo, zjednując sobie zaufanie setek klientów. W 1914 roku za sterami stanął Imię Trzaskowski – syn Imię, który wniósł na pokład liczne innowacje i jeszcze nowocześniejsze rozwiązania. Jednocześnie pielęgnuje tradycje rodzinnej firmy – szacunek dla klientów, terminowość, najwyższą jakość usług i partnerstwo.

 

W TRZASKOWSKI Ślusarstwo zajmujemy się przede wszystkim obróbką metali. Oferujemy
m.in.:

  • Cięcie plazmą – dzięki najnowocześniejszej w swojej kategorii maszynie możemy ciąć precyzyjnie stal o grubości do 10 cm!
  • Cięcie gazem – tlenem
  • Cięcie gilotyną – niezwykle precyzyjna metoda, która umożliwia wycinanie nawet najbardziej skomplikowanych formatów.
  • Ślusarstwo – w zakresie obróbki metali oferujemy m.in. spawanie, gięcie stali, cięcie precyzyjne CNC, a także wszelki usługi ślusarskie przy obróbce balustrad, bram, krat i innych konstrukcji stalowych.

 

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych usług i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Jak to wszystko się zaczęło?